.

Specializovaný bazar s digitální fototechnikou

Naše Reference

Za dobu svého působení máme za sebou více než 4 000 realizovaných prodejů ke spokojenosti našich zákazníků. O tom vypovídají pozitivní hodnocení udělená na největším aukčním portálu Aukro.cz.

Aukro reference

LUDWIGJAKUB (6):

Obchod proběhl v naprostém pořádku. Vstřícný, ochotný, slušný přístup, dodací lhůta blesková, produkt odpovídá popisu. Bez jediného problému. Určitě budu u tohoto prodejce nakupovat nadále. Všem jednoznačně doporučuji

JERRY_JN (93):

Již podruhé musím potvrdit kvality tohoto prodejce! Zboží opět přesně odpovídá popisu a dorazilo včas domů tak jak prodejce uvádí. Mohu vřele doporučit, jsem velice spokojen.

JOSEF_2026 (36):

Vyborna komunikace.vyborne zabeleno.rychle dodani 100% shoda predmetu s popisem.jednoznacne doporucuji a tesim se na dalsi spolupraci.

TOMASJEZEK1 (4):

Skvělá komunikace, expresní odeslání, zboží bylo ve výborném stavu a odpovídalo popisu. Nemám co bych vytknul, prodejce doporučuji.

IKKI37 (100):

Vše v naprostém pořádku, spolehlivé a rychlé jednání s radostí doporučuji. zboží dorazilo v pořádku. děkuji za obchod.

JOSEF_2026 (36):

vyborna komunikace.Zboži 100% odpovidalo popisu.Perfektně zabalano.posta překonala sama sebe .Proste maximalni spokojenost a až bude někdo v okoli zas neco potebovat vim kam se s klidem obratit.Vřele doporučuji. V mém okoli mám 20 štasných

SEE_SAWANDREW (10):

Perfektní shoda, férová cena a velmi rychlé doručení. Je to už můj několikátý nákup u tohoto prodejce, vždy velká spokojenost. Preferujte tohoto prodejce, nebudete zklamáni.

CESAR777 (17):

Naprostá spokojenost. Fotoaparát dorazil ultrarychle, dobře zabalen. Stav odpovídal popisu. Naprostá spokojenost. Jestli někdy budu zase kupovat fotoaparát tak opět zde. Takže doporučuji.